Bagaj din liceu

Patru adolescenți în ultimul an de liceu și-au fotografiat și intervievat prietenii de generație.

28.06.2019

De Școala9

Anca Țintea a fotografiat-o pe Mara Oglakci, absolventă a Colegiului Național „Sfântul Sava” din București.

Andra Zlotu a fotografiat-o pe Bianca Artan, care tocmai a absolvit Colegiul Național „Grigore Moisil” din Onești.

Sara Pongrac l-a fotografiat pe colegul său Radu Fărcane de la Liceul de Coregrafie și Artă Dramatică „Octavian Stroia” din Cluj-Napoca, secția de teatru.

Edith Novak a fotografiat-o pe Elena Zah, care a absolvit Colegiul Național „Horea, Cloșca și Crișan” din Alba Iulia.

Școala9

Redacția