Termeni și condiții

Utilizarea site-ului www.scoala9.ro


Utilizarea site-ul www.scoala9.ro si a continutului sau se supune prezentelor Termene și condiții.

Informatiile prezentate prin intermediul site-ului www.scoala9.ro pot fi utilizate numai in scopuri personale, de informare și nu in scopuri comerciale.

Este interzisa utilizatorilor site-ului www.scoala9.ro orice forma de reproducere, distribuire, adaptare, precum şi orice altă transformare a continutului acestuia, fără acordul scris al proprietarului site-ului.

Utilizatorii site-ului www.scoala9.ro nu au dreptul de a distribui continutul www.scoala9.ro, indiferent de suport, fără să indice în mod clar si pe deplin, sursa, inclusiv numele autorului și link-ul la conținutul de pe site-ul www.scoala9.ro. daca este cazul.

Utilizatorii site-ului www.scoala9.ro nu au dreptul de a desfășura nicio activitate de colectare a datelor (indiferent de natura acestor date si de modul de colectare) prin intermediul www. scoala9.ro.

Site-ul www.scoala9.ro nu raspunde pentru actualitatea/exactitatea/pertinenta continutului altor site-uri care pot fi accesate prin intermediul site-ului www.scoala9.ro.

Drepturi de proprietate intelectuala

BRD - Groupe Societe Generale este proprietarul site-ul www.scoala9.ro.

Utilizatorilor site-ului www.scoala9.ro, se supun reglementarilor legale din România, indiferent de tara din care acceseaza site-ul.

Continutul materialelor publicate prin intermediul site-ului, precum si elementele de grafica ale acestuia apartin BRD, cu exceptia cazului cand este mentionat expres altfel.

BRD isi rezerva dreptul de a modifica continutul si/sau structura site-ului fara nicio informare prealabila a utilizatorilor.

BRD si partenerii sai implicati in conceperea, producerea sau difuzarea continutului site-ului www.scoala9ro nu sunt raspunzatori pentru daune directe sau indirecte, de orice natura, ce ar rezulta din / in legatura cu utilizarea acestui site sau a continutului sau de catre utilizatori.

BRD nu isi asuma nicio responsabilitate si nu va fi raspunzatoare pentru eventuale daune produse terminalelor internet ale vizitatorilor site-ului (de exemplu: ca urmare a introducerii unor virusi) ca urmare a:
• accesarii, utilizarii sau descarcarii oricaror materiale (text, imagini video sau audio) de pe acesta. 
• accesului neautorizat sau utilizarii necorespunzatoare a serverelor noastre web securizate 
• întreruperilor sau încetarilor transmisiilor către și de la www.scoala9.ro oricaror erori, viruși de calculator, scripturi Trojan sau alte software-uri care pot fi transmise sau prin intermediul www.scoala9.ro de către o terță parte și / sau orice erori sau omisiuni în conținutul site-ului.


Site-ul www.scoala9.ro permite utilizatorilor sai sa adăuge comentarii si permite găzduirea, partajarea și publicarea conținutului disponibil pe acest site catre rețele sociale.

Folosirea optiunilor site-ului pe care utilizatorii le au la dispozitie (de exemplu: publicarea de comentarii) este in totalitate responsabilitatea acestora. Orice comunicari sau materiale pe care acestia le transmit prin intermediul site-ului www.scoala9.ro vor fi publicate pe site, fiind considerate ca neconfidentiale si neprotejate de drepturi de proprietate intelectuala. BRD are dreptul sa nu publice / sa stearga orice comentarii ale utilizatorilor cu continut licentios sau care afecteaza imaginea Bancii.

Utilizăm cookie-uri și alte tehnologii similare necesare funcționării site-ului, analizării performanței, pentru a-ți oferi conținut personalizat după interese și preferințe, precum și pentru activitatea noastră de publicitate online. Detalii despre despre cookie-uri și gestionarea lor in Politica de Cookies
Accept toate cookie-urile